sobota, 7 lutego 2015

NIEOBECNOŚĆ


Dzień dobry. Po raz pierwszy nie było mnie dłuższy czas na blogu i Fb.  Państwo bywaliście na moim blogu i wstawialiście komentarze za co bardzo dziękuję. 
Przykro mi , ale nie miałam możliwości i czasu żeby  mieć z Państwem jakikolwiek kontakt. Po prostu Rodzina moja wymagała szczególnej opieki i moja obecność przy niej  była niezbędna. 
Komentarzy od Państwa jest bardzo dużo. Oczywiście odpowiem , tylko nie wiem czy dzisiaj na wszystkie dam radę, najpóźniej jutro. 

                                                                                 Z poważaniem 
                                        
                                                                                                       Danuta

12 komentarzy:

 1. Pani Danusiu - rozumiemy nieobecność i nie mamy żalu, że Pani tu z nami nie było :) Wiadomo - czasem świat realny potrzebuje nas bardziej niż ten wirtualny. A jak już w grę wchodzi rodzina - to nie ma co - ona jest najważniejsza! Mam nadzieję, że już z nią wszystko ok i niebawem pojawi się na blogu nowy wpis :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Panie Bronisławie. Bardzo dziękuję za miłe słowa, a przepisy na pewno wkrótce będą. Dzisiaj nadrabiam zaległości w komentarzach.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Jezu, Danusiu, przeczytałam zajawkę i przeszyło mnie... Myślałam, że stało się coś najgorszego... Kochana, i tak wiemy, że jesteś z nami a przede wszystkim my jesteśmy z Tobą :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, Matulu Marzyniu coś Ty? Nie wybieram się jeszcze "Tam", chociaż w życiu nigdy nic nie wiadomo.
   Pozdrawiam cieplutko.

   Usuń
 3. Oj, jak dobrze, że wróciłaś Danusiu! Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię brakowało... Jakoś przyzwyczaiłam się do codziennej herbatki w Twoim towarzystwie:)
  Mam nadzieję, że już wszystko w porządku. Bardzo Ci i Twoim bliskim tego życzę!
  Alicja z dzidziusiem w brzuszku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Alu. Mnie również Was bardzo brakowało. Ponad dwa lata jestem w sieci blogowej i też już się przyzwyczaiłam, że jestem z Wami prawie każdego dnia. Bardzo dziękuję Alu i pozdrów ode mnie swoje szczęście.
   Miłej niedzieli.

   Usuń
 4. No nareszcie, choć byłaś tak blisko, to jednak daleko...witaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, Bożenko nawet nie miałam czasu o tym pomyśleć, ale już jestem- nawet bliżej niż w Krakowie. Moje myśli są wolniejsze.
   Pozdrawiam cieplutko- tutaj piękna , słoneczna pogoda niedzielna.

   Usuń
 5. A u nas sypie śniegiem , w oczy prószy, zima zła.
  Ale piękno natury niezaprzeczalne.
  Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas śnieg już się wytopił, a razem z nim piękno , które widziałam przez okna. U Was tam zawsze zima jest bardziej łaskawa i cieszy swoim widokiem.
   Pozdrawiam serdecznie Bożenko i ściskam.

   Usuń

Niestety , ale musiałam włączyć moderację komentarzy ze względu na reklamujące się firmy. Bardzo proszę zostaw chociaż kilka słów o skorzystaniu z przepisu...to bardzo dla mnie waźne i motywujące. Z góry dziękuję.