BOŻE NARODZENIE

       Boże Narodzenie to czas, kiedy w kuchni mieszają się zapachy i aromaty. Mówiąc językiem     muzycznym to coś w rodzaju symfonii , której preludium stanowi wieczerza wigilijna.
W moim domu jak większości Państwa domów królują potrawy tradycyjne. Niektóre z nich są zawsze te same, inne czasami ulegają zmianie w sposobie przyrządzania.   WYPIEKI SŁODKIE                               RYBY                              MĄCZNE I INNE
                                                                                                                   WIGILIJNE

                  SAŁATKI

8 komentarzy:

 1. Wlazłam Danusiu,bo coraz bliżej Święta i trzeba coś niecoś zrobić.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, no trzeba Mariolu, ale to piękny czas to trudy przygotowań łatwiej znieść. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Dzień dobry z pochmurnego Czaplinka pod Łodzią :-) Boże Narodzenie coraz bliżej i kolejny rok gotuję z Panią :-) Pozdrawiam serdecznie, Magda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Madziu. Danuta mi się zwie, he, he. Proszę tak będzie milej w sieci. U nas też ciemno i ziąb , mógłby troszkę spaść śnieżek . Zapraszam Madziu...pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. Danusiu, wracam tutaj zawsze, gdy tylko chcę ułożyc jakieś fajne menu, na konkretna okazję. Dziękuję Ci! Szczęśliwych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje za przepisy na wypieki skorzystałam na zeszłych świętach i bardzo smakowało na pewno skorzystam na następnych. zachęcam do zajrzenia na bardzo ciekawy prezent od samego świętego mikołaja! https://mamailusia.blogspot.com/2014/12/swiety-mikoaj-jak-i-co-mowic-o-nim.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję za komentarz. Zajrzę na pewno. Pozdrawiam :)

   Usuń

Niestety , ale musiałam włączyć moderację komentarzy ze względu na reklamujące się firmy. Bardzo proszę zostaw chociaż kilka słów o skorzystaniu z przepisu...to bardzo dla mnie waźne i motywujące. Z góry dziękuję.